Pozor - zde vyřešíme všechny vaše problémy s dárky na Vánoce, narozeniny, svátky, když někdo zlobil a žehlí, když je někdo úžasný a zaslouží si udělat radost jen tak.
Je tu možnost zakoupení poukazů na částky 2000, 5000 a 10000 Kč, které může obdarovaný využít při platbě za objednávku pronájmu našich prostor.  
Ruku na srdce, ne každý je fotograf a potřebuje dárek v podobě pronájmu studia. Ale - většina z nás má přítelkyni, manželku, kamarádku nebo známou, která by určitě ocenila profesionální fotky.
Zde nabízíme voucher na úžasný zážitek. Focení se spolumajiteli studia, fotografem Martinem Bučkem a vizážistkou Hankou Trojákovou. Focení s týmem, který fotí pro český Playboy, focení které může být sexy nebo prudérní, svlečené nebo oblečené, ale určitě zábavné.
Necháte se nalíčit a načesat jako hvězda a pak si zkusíte zapózovat jako supermodelka. Nevadí, že to bude poprvé, většina našich klientek fotí poprvé, ale obvykle ne naposled. Čekat vás bude krásný prostor Studia Petrská, zázemí, diskrétnost, prosecco nebo víno, malý catering a 5 hodin zážitku.  
Back to Top