Exkluzivní plocha 130 m2 s výškou 5 m v centru Prahy, do 5 minut od Palladia, metra Florenc nebo Florentina, s parkováním, možností cateringu a půjčovnou techniky v sousedství.
Pronájem na focení a točení
Pronájem na focení a točení. Studio si můžete pronajmout jako prostor s profesionální sadou foto techniky. Pokud je to málo, můžete si individuálně objednat cokoli z nekonečných zásob Biofilms a bude vás to čekat připravené u nás, nic není potřeba řešit.
Pronájem na eventy a individuální akce
Pronájem na menší nebo větší eventy, firemní akce, teambuildingy, školení. Studio je vybaveno plátnem 5x4m a výkonným video/audio systémem. Taky je možné využít partnerské prostory v patrech pod námi jako je Fun Arena, Cyber Arena a Mana Potion. Rezervujte přes kontaktní formulář.
Dárkové poukazy
Zde vyřešíme všechny vaše problémy s dárky na Vánoce, narozeniny, svátky, když někdo zlobil a žehlí a další situace. Navíc možnost koupit úžasný zážitek v podobě profesionálního glamour focení.
Catering
Naši klienti mají k dispozici lednici s nealko nápoji za příznivé ceny, exkluzivní portugalské víno Adega da Murnalha, fantastické toasty a míchané drinky od Mana Potion nebo cokoli od slavných Libeřských lahůdek, které máme doslova za domem. Vše vám zařídíme na místě. 
Jak šel čas
Jak jsme ze zanedbaného brownfieldu udělali studio tak, jak jej znáte?
Back to Top